Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Deodorant Anti-Djersë Aloe

Për lëkurë të ndjeshme

Deodorant Anti-Djersë Aloe

S'ka ende vlerësim

Vegan

850L

Ky deodorant me aloe vera qetëson dhe freskon sqetullat tuaja shumë delikatë dhe të ndjeshme.
Le të tregohemi realistë për një moment. Nuk na intereson nëse i depiloni apo jo. Nëse kujdesi për sqetullat tuaja do të thotë që ju mund të jetoni duke u ndier të bukura dhe me vetëbesim çdo ditë, atëherë ne ju mbështesim.
Deodoranti ynë Aloe Caring Roll-on është i butë, qetësues dhe i përsosur për lëkurë të ndjeshme. Nuk do të gjeni ndonjë aromatuzues, ngjyrues ose alkool brenda tij. Por do të zbuloni se ky deodorant roll-on është i pasur me aloe vera të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë – një shpëtimtar natyral me të gjitha përfitimet hidratuese dhe freskuese që mund të ofrojë aloe vera për lëkurën.
Përballeni me skuqje, gunga apo lëkurë të thatë? Mos u shetësoni, thjesht mund të keni nevojë për pak kujdes me aloe vera. Ky deodorant me aloe vera aplikohet butësisht në sqetullat tuaja duke i mbajtur të freskëta, të qeta dhe të thata. Dhe gjithashtu ka aromë mjaft të mrekullueshme. Ju mund ti hidhni krahët lart, të kërceni siç ju thotë zemra juaj ose të përqafoni këdo, pa ndonjë shqetësim.
Pse të mos e trajtoni lëkurën tuaj të thatë dhe të ndjeshme me më shumë produkte me aloe vera të The Body Shop?

  • Delikat edhe në lëkurën më të ndjeshme
  • Pasuruar me aloe të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë
  • Nuk përmban aromatizues, ngjyrues, alkool ose konservantë të shtuar

Aqua/Water/Eau, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, PPG-15 Stearyl Ether, Glycerin, Butylene Glycol, Steareth-21, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Bisabolol, Sodium Benzoate, BHT.

1. Aplikoni pak (ose shumë) në sqetulla të thata.
2. Jepini një minutë kohë për të bërë magjinë e saj dhe kaq ishte. Kaq e thjeshtë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim