Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Trëndafil Britanik

Vegan

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

600L

Pastrohuni dhe eksfoliohuni me sapunin tonë me aromë trëndafili. Në një paketim elegant dhe autentik, produkti përmban petale të vërteta trëndafili. Përmban petale të vërteta trëndafili anglez.

Palmat Sodiumi, Ujë, Kernelat Palm Sodiumi, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Gjalp Butyrospermum Parkii, Triethanolamin, Vaj Glycine Soja, Lule Hibiscus Sabdariffa, Salicilat Benzil, Frut Luffa Cylindrica, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, Ekstrakt Trëndafili, Citronellol, Geraniol, Linalool, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200 | E kuqe 33.

1. Përdoreni sapunin gjatë dushit ose larjes duke e aplikuar atë në lëkurë me lëvizje në forëm rrethore. 2. Lani me ujë të bollshëm lëkurën pas përdorimit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim