Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi Black Musk

Aromë Orientale

Locion Trupi Black Musk

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 1,230L.

Ky locion e lë lëkurën tuaj të butë, si mëndafshi. Me notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit dhe për kontrast myshkun e zi, ky locion do t kthehet në një nga të preferuarit tuaj. Përdoreni locioni me produktet e tjera të linjës Black Musk. Produkt vegan, jo i testuar në kafshë ose gjallesa të tjera.

Ujë, Palmitat Etilheksil, Ceteareth¬20, Glicerinë, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Steareth¬2, Parfum, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Alkool Cetearyl, Dimetikon, Gjalp Butyrospermum Parkii, Akrilat, Maltodekstrin, Salicilat Benzil, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Hidroksid Natriumi, Jononi Alpha Izometil, Koumarin, Citral, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus, Acid Citrik.

1. Masazhojeni produktin në lëkurë. 2. E lini atë disa minuta të përthithet dhe absorbohet nga lëkura dhe më pas vishuni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim