Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Grejpfrut Rozë

Për lëkurë normale në të thatë

Gjalpë Trupi me Grejpfrut Rozë

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Është i freskët, gjallërues dhe ju zgjon si asgjë tjetër. Gjalpi ynë i Trupit Vitalizues me Pink Grapefruit i jep lëkurës normale në të thatë një hidratim shumë të nevojshëm, duke e lënë atë të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Pavarësisht nëse doni një dush freskues në mëngjes për të filluar ditën tuaj ose preferoni ta pastroni trupin para gjumit, ushqeni lëkurën tuaj më pas me Gjalpin e Trupit me Pink Grejpfrut. Do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e hidratuar në mënyrë të mrekullueshme deri në 24 orë. Është e drejtë, këtij shpëtimtari të lëkurës verore i pëlqen të qëndrojë gjatë. Dhe duke folur për qëndrimin gjatë, është një formulë kremoze, ëndërruese, që përthithet lehtësisht e pasuruar me gjalpë kakao dhe gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana.
E mbushur me aromën energjike, të freskët të vajit të farës së grejpfrutit rozë, ky Gjalp Trupi është një trajtim i vërtetë për shqisat. A tha dikush verë? Se Gjalpi i Trupi Grejpfrut i The Body Shop është si rreze dielli në një vaskë.

  • Një Gjalp freskues për trupin për lëkurë normale dhe të thatë
  • Gëzoni deri në 24 orë hidratim të ëmbël
  • Ndihmon për të zbutur lëkurën dhe për ta lënë atë të ndihet e lumtur dhe e ushqyer
  • Aromë energjike dhe freskuese
  • Thithet menjëherë pa ndjesi ngjitëse dhe yndyrosëse

Aqua (Ujë) (Tretës / Solvent), Citrus Paradisi (Agjent Zbutës i Lëkurës), Theobroma Kakao (Gjalpë Kakao) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Glicerinë Stearat (Emulsifikues), Butyrospermum Parkii (Gjalp Shea) (Emolient), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Parfum (Aromë), Limonene (Përbërës Aromatizues), Methylparaben (Konservant), Propilparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Linalool (Përbërës Aromatizues), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Tokoferol (Antioksidant), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Përbërës Aromatizues), CI 15985 (Ngjyrues), CI 17200 (Ngjyrues).

1. Pas dushit, merrni një sasi të mjaftueshme të Gjalpit Tonë të Trupit Vitalizues me Pink Grapefruit.
2. Masazhojeni butësisht në të gjithë lëkurën tuaj të lagur, duke i kushtuar vëmendje të veçantë brrylave, gjunjëve dhe çdo zone tjetër të thatë.
3. Jepini disa minuta që të përthithet në lëkurën tuaj dhe mbushni ajrin me aromën e saj të butë përpara se të visheni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim