Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Mango

48 orë hidratim

Gjalpë Trupi me Mango

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

950L2,250L

Dëshiron një udhëtim në tropik? Gjalpi ynë Zbutës për Trupin me Mango është bileta juaj pa kthim për një lëkurë më të butë, të lumtur, si me pushime.
Nëse lëkura juaj është në anën e thatë, ose ju thjesht e doni aromën e mangos ushqyese të butë, atëherë Gjalpi ynë i Trupit me Mango ka emrin tuaj në të. Është një paketim i pasur dhe hidratues për ditët kur dëshironi t’i jepni lëkurës tuaj një moment kënaqësie. Një moment që do të zgjasë deri në 48 orë.
Enshtë i pasuruar me vajin e farës së mangos të Komnitetit të Tregëtisë së Drejtë nga India, duke joshur hundën tuaj me aromën luksoze të mangove të pjekura nga dielli, plazhet ëndërrimtare dhe rrezet e diellit të pafund. Dhe ashtu si të gjithë gjalpët tanë të famshëm të Trupit, Gjalpi i Trupit me Mango është i mbushur me gjalpë shea. Thjesht përhapeni në të gjitha gjymtyrët dhe trupin tuaj ndërsa shkrihet në lëkurën tuaj për atë ndjesi të butë si mëndafsh.
Gjalpi zbutës i trupit i The Body Shop është një trajtim ekzotik për shqisat dhe lëkurën gjithashtu. Por nëse jeni i ri tek ne, mund të pyesni ‘Çfarë është gjalpi i trupit?’. Për të mos u shqetësuar, lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm.

  • Një trajtim, hidratues për lëkurën e thatë në formë gjalpi
  • Gëzoni 48 orë hidratim të çmuar
  • Ndihmon lëkurën të ndjehet e butë dhe e mëndafshtë
  • Pasuruar me vajin e farës së mangos të Komnitetit të Tregëtisë së Drejtë nga India
  • Nuk yndyros dhe nuk ngjit, vetëm hidratim që shkrihet në lëkurë

Ujë, Vaj i Farave të Mangos/ Mangifera Indica, Gjalpë Farash të Kakaos, Glicerinë, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Cetearyl Alkool, Ethylhexyl Palmitate, Vaj i Arrave të Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Vaj Soje/ Glycine Soja, Dimethicone, Parfum/ Aromë, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tokoferol, Alkool Benzil, Acid Citrik, CI 19140, CI 15985.

1. Merrni një sasi të vogël të Gjalpit Zbutës për Trupin me Mango
2. Shijoni ndjesinë e përhapjes së tij në të gjithë trupin tuaj dhe masazhimit të tij me lëvizje rrethore, duke mos lënë asnjë gjymtyrë pa i dhënë dashuri(sidomosbrrylat, gjunjët dhe pjesët e tjera të thata!)
3. Merrni një moment për ta lënë të përthithet në lëkurë me atë aromë me lëng e fruta. Dhe nëse mbyllni sytë, mund të jeni në gjendje të dëgjoni palmat që lëkunden butësisht në erë.
4. Sapo të ktheheni përsëri në realitet dhe gjalpi të jetë zhdukur në lëkurën tuaj, mund të visheni dhe të largoheni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim