Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Dushi me Shea

Për të gjitha llojet e lëkurës

Krem Dushi me Shea

S'ka ende vlerësim

Vegan

950L

Kremi i Dushit Shea ju jep një moment lumturie gjatë dushit. Pastroni trupin tuaj me kremin e pasur, relaksues dhe të pastër.
Ky luks i vogël është adhuruesi më i madh i lëkurës suaj. I mbushur me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, është i butë, i dashur dhe kaq shumë bujar pasi pastron dhe ndihmon për të promovuar atë ndjenjën e lëkurës së butë.
Është një krem dushi i butë, hidratues me shea për lëkurë të thatë ose çdo lëkurë që dëshiron pak dashuri. Dhe pak zgjat shumë, vetëm një sasi e vogël do ta bëjë trupin tuaj të ndihet super i butë nga koka te këmbët.
Ky krem ushqyes dushi është kënaqësi e pastër, për të mos përmendur erën e tij hyjnore. Dhe nëse ju pëlqen ideja e përdorimit të shea-s për lëkurën dhe përfitimet e vajit të arrave shea që vijnë me të, atëherë do të doni vërtet pjesën tjetër të produkteve tona Shea për paketën më të mirë të përkëdheljes së lëkurës.

  • Lëkura ndihet e ushqyer, e butë dhe e pastruar rishtazi
  • Vjen era lumturi: arrore, e ngrohtë dhe komode
  • Lagështi e pasur me për më shumë kënaqësinë
  • Pasuruar me gjalp shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Akrilates Copolymer, Klorid Natriumi, Parfum, Glicerinë, Alkool Benzil, Lauryl Betaine, Glukozid Dekil, Stiren / Akrilat Kopolimer, Mjaltë, Hidroksid Natriumi, Koko-glukozid, Acid Salicilik, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Linalool, Acid Sorbik, Kumarin, Acid Citrik, Alfa-Isomethyl Jonon, Acid Benzoik, Benzoat Denatonium, Karamel, CI 15985.

1. Shtrydhni, shpërndani dhe fërkoni kremin tonë të dushit në duart tuaja dhe shkumojeni në të gjithë trupin tuaj.
2. Ndaloni dhe nuhatni kënaqësinë e sheas.
3. Shpëlajeni të gjithin.
4. Gati për krem hidratues? Provoni Gjalpin tonë luksoz për Trupin për të përfunduar gjërat.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim