Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin Black Musk

Aromë Orientale

Mist për Trupin Black Musk

S'ka ende vlerësim

1,750L

Ky mist ose parfum trupi me notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit dhe për kontrast myshkun e zi, do të kthehet në një nga të preferuarit tuaj shumë shpejt. Produkt vegan jo i testuar në kafshë apo gjallesa të tjera.

Denat Alkooli (35%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum, Salicilat Benzili, Hidroksicitronellal, Limonene, Pentaeritritil Tetra ¬ Di¬t¬ Butil, Hydroxyhydrocinnamate, Cinnamal Heksil, Alkool t¬ Butil, Linalool, Koumarin, Alkool Benzil, Citral, Jononi Alpha Izometil, Benzoat Denatoniumi.

1. Sprucojeni produktin në trup, pas larjes ose dushit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim