The Body Shop Albania

Kamomil

Kur gjithçka që mund të mendoni është të hyni në shtrat, heqja e makeup-it dhe larja e fytyrës mund të duken si një detyrë e përbindëshme. Për fat të mirë, linja jonë e Kamomilit është këtu për t’ju ndihmuar. Për pak luks të vërtetë, provoni gjalpin tonë më të shquar Camomile Sumptuous Cleansing Butter, ai shkrin makijazhin dhe papastërtitë në pak sekonda. Tekstura e tij e butë si mëndafshi e lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe e freskuar. Tifoz i një syri smokey eye që nuk fshihet? Provoni punëtorët tanë të zellshëm siç janë Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover dhe Camomile Fresh Micellar Cleansing Water për të fshirë makeup-in kokëfortë në fund të ditës. Dhe për shkak se kamomili është i njohur për cilësitë e tij qetësuese, lëkura juaj do t’ju falënderojë!

Showing all 6 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.