Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Pads për Heqjen e MakeUp-it të Ripërdorshme

TE RIPERDORUESHME

Pads për Heqjen e MakeUp-it të Ripërdorshme

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,390L.Çmimi i tanishëm është: 840L.

Është koha për të refuzuar kujdesin e lëkurës me përdorim të vetëm. Pastroni pa krijuar mbeturina të panevojshme duke përdorur jastëkët tanë për heqjen e make-up-it të ripërdorshëm Clean Conscience.

Të bëra me bambu dhe pambuk organik, jastëkët tanë pastrues super të butë zëvendësojnë pambukun tuaj të disponueshëm për 7 ditë pastrim pa ndjenja. Pasi t’i keni përdorur, gjithçka që duhet të bëni është t’i futni në çantën e tyre të rrobave 100% pambuk organik dhe t’i hidhni në larje. E thjeshtë.

Përdorini ato vazhdimisht dhe përsëri me pastruesin tonë të grimit për sytë Camomile Gentle, vajin pastrues të grimit të ditës Camomile Dissolve The Day ose Gjalpin pastrues Sumptuous Camomile për të hequr grimin e përditshëm dhe për të lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

  • Alterativ i jastëk pambuku njëpërdorimshëm
  • E bërë me bambu dhe pambuk organik
  • Përfshin çantën e rrobave 100% pambuk organik
  • Lahet në makinë
  1. Për pastruesit e lëngshëm, shtoni disa pika direkt në pambuk dhe fshijini fytyrën dhe sytë për të hequr grimin.
  2. Për pastrimin e vajrave dhe gjalpave, aplikoni formulën e pastrimit në të gjithë fytyrën. Thithni jastëkët në ujë të ngrohtë dhe hiqni grimin.
  3. Vendosini ato në qesen e rrobave dhe hidhini në larje kur kanë nevojë për freskim.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim