Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi Shea 100% Natyral

Për lëkurë të thatë

Gjalpë Trupi Shea 100% Natyral

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,450L

Mbani lëkurën, buzët, duart dhe flokët të ushqehen intensivisht me gjalpin tonë Shea Gjalpi ynë ikonik me shumë detyra lehtëson dhe qetëson menjëherë ndjenjën e thatësisë, kruajtjes dhe shtrëngimit të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme, duke e lënë atë të ndjehet e butë, e lëmuar dhe elastike. Masazhoni majat e flokëve për t’i kthyer ato në mojo dhe për t’i lënë ato të ndjehen të rimbushur. Lyejeni buzët për t’u dhënë atyre një shkëlqim natyral. Ju mund ta përdorni këtë edhe për recetë bukurie DIY. Ju pyetët, ne dëgjuam! Ne e kemi paketuar gjalpin tonë shumë të dashur Shea në një kanaçe 100% të riciklueshme, kështu që ju mund ta përdorni këtë hero me shumë qëllime në lëvizje.

Gjalpë shea ushqyese e punuar me dorë e Komunitetit Fair Trade nga Gana
Me shumë detyra
Strukturë e butë, e shkrirë, perfekte për lëkurë dhe flokë të thatë, të ndjeshëm
Pa aromë
Paketim alumini 100% i riciklueshëm

  • Buzët ndihen të qetësuara
  • Paketimi i jashtëm 100% i riciklueshëm
  • I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, dhe flokë të thatë
  • Vegan

Butyrospermum Parkii Butter / Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citric Acid.

1. Në gjendjen e tij natyrore, gjalpi shea mund të krijojë kristale në qese. Para se të prisni majën, shtrydheni gjalpin shea nga poshtë lart.
2. Ngroheni dhe masazhojeni qesen në duart tuaja derisa gjalpi i fortë të zbutet.
3. Vendosni gjalpë shea në trup, flokë, fytyrë dhe buzë aq shpesh sa të jetë e nevojshme, ose përdoreni për të krijuar një recetë DIY.
4. Mbylleni qesen pas përdorimit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim