Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi me Qumësht Bajameje

Locion Trupi me Qumësht Bajameje

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,240L.

Lëkura juaj super e thatë, do të kthehet në pak minuta në një lëkurë të butë dhe tërësisht të hidratuat. Ky krem i pasuruar me qumështine bajames spanjolle dhe mjaltin nga Etiopia është i formuluar enkas për lëkurë të thatë.

  • Mban lëkurën të hidratuar deri në 48 orë.
  • Hipoalergjenik dhe i testuar dermatologjikisht.

Ujë, Triglicerid Kapril, Dimetikon, Alkool Cetearyl, Vaj Elaeis Guineensis, Glicerinë, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Stearat Gliceril, C12¬ 15 Benzoat Alkil, Mel, PEG¬ 100 Stearat, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Karbomer, Disodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt i farës Prunus Amygdalus Dulcis, Xnathan Gum, Alkool Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

1. Pas një dushi relaksues, përhapeni kremin butësisht në lëkurë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim