Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Qumësht Bajameje

Gjalpë Trupi me Qumësht Bajameje

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,250L

Zbutës, hidratues dhe në trajtë gjalpi ju prezantojmë me produktin më të ri të luksit, Almond Milk & Honey Soothing. Jua lë lëkurën e hidratuar deri në 48 orë. E pasuruar me mjaltë dhe qumësht bajamesh organike. Perfekt për tju mbajtur lëkurën të butë dhe gjatë periudhës më të ftohtë të vitit, që është dimri.

  • E rekomanduar për lëkurë të thatë.
  • 48 orë hidratim.
  • Hipoalergjenik dhe e testuar dermatologjikisht.

Ujë, Glicerinë, Vaj Glycine Soja, Alkool Cetearyl, Gjalp Butyrospermum Parkii, Palmitat Etilheksil, Myristyl Myristate, Stearat Gliceril, PEG ¬ 100 Stearat, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Kapril, Dimetikon, Mel, Pantenol, Parfum, Glikol Kapril, Fenoksyetanol, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Karbomer, Hidroksid Ntriumi, Tokoferol, Disodium EDTA, Ekstrakt i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Acid Citrik, Xanthan Gum, Alkool Benzil, Vaj i Farës Helianthus Annuus, Acid Dehidroacetik.

  1. Pas larjes ose dushit, merrni një sasi të konsiderueshme nga produkti në duart tuaja.
  2. Masazhojeni dhe përhapeni produktin në vende me lëkurë të thatë dhe pa jetë, me lëvizje rrethore.
  3. Lëreni lëkurën ta përthithi.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim