Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin me Luleshtrydhe

Mist për Trupin me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,390L

Spruconi këtë mist trupi me aromë luleshtrydheje për një arom; frutore që zgjat. I mbushur me vaj të farës së luleshtrydhes të përpunuar në të ftohtë dhe essence kallam sheqeri. Është i parezistueshëm.

  • Mist trupi
  • Sprucim ultra i imët
  • Aromë e shijshme frutash
  • Freski që zgjat
  • Vaj luleshtrydhesh përpunuar në të ftohtë
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit

Alkool Denat., Alkool, Ujë, Parfum, Limonene, T-Butyl Alkool, Ekstrakt Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Citronellol, Citral, Linalool, Denatonium Benzoate.

Vendosni 1-2 pika në qafë dhe pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim