Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Dushi me Avokado

Krem Dushi me Avokado

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 570L.

Frymëzuar nga banja e butë me qumësht dhe mjaltë e vetë Kleopatrës, receta jonë e tre ekstrakteve të vajit e lë lëkurën të ndjehet luksoze e lëmuar. Përdorni këtë qumësht përkëdhelës si pjesë e ritualit tonë relaksues kur keni nevojë për një rrugë të shpejtë drejt qetësisë.

  • Banjë relaksuese me pluhur në qumësht
  • Lë lëkurën të ndjehet e bukur dhe e lëmuar
  • Relakson trupin dhe mendjen
  • Me qumësht nga Egjipti

Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum, Avena Sativa Kernel Meal, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal, Tocopheryl Acetate, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Mel, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, Sesamum Indicum Seed Oil, Citronellol, Glycerin, Coumarin, Sucrose Stearate, Geraniol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Nigella Sativa Seed Oil, Xanthan Gum, Helianthus Annuus Seed Oil, p-Anisic Acid, Tocopherol, CI 77891.

  1. Hidhni 5 lugë nën ujë të nxehtë (35-37˚C është temperatura ideale e banjës për relaksim të përsosur).
  2. Pastaj rrotulloni derisa të tretet.

Këshillë eksperti: “Vendosni një peshqir pranë radiatorit ndërsa jeni duke bërë banjë. Do të ndiheni veçanërisht të relaksuar pasi të jeni tharë me një peshqir të ngrohtë. ” – Vanda Serrador, Eksperte për Kujdesin e Fytyrës dhe Trupit për The Body Shop®.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim