Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Grejpfrut Rozë

Për të gjitha llojet e lëkurës

Xhel Dushi me Grejpfrut Rozë

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 760L.

Xhel ynë i Dushit me Grejpfrut Rozë pastron dhe freskon lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e gjallëruar.
Këto ditë, dushi është shumë më tepër sesa thjesht … dush. Ata janë një arratisje luksoze, një vend për t’u çlodhur dhe pastruar ndërsa meditoni për kuptimin e jetës. Por tani është koha të shtoni një spërkatje argëtimi në rutinën tuaj me mënyrën e vetme në të cilën dimë se si: xhel me dush me shije frutash. Po!
Xheli ynë i dushit me Grejpfrut Rozë sjell një copë vere në banjë. I mbushur me vaj të farës së grejpfrutit rozë, ju mund të shkumoheni me këtë Xhel Dushi emocionues dhe të trajtoni shqisat tuaja me aromën e freskët dhe të butë të grejpfrutit me shkëlqim rozë – pikërisht gjëja që ju zgjon në mëngjes!
Xheli i Dushit me Grapefrut Rozë I The Body Shop është sekreti juaj për lëkurë me aromë të ëmbël. Dhe kush e di? Ju madje mund të ndiheni të frymëzuar për të ndryshuar kohën tuaj të dushit me më shumë xhel dushi të The Body Shop sepse ka shumë më shumë argëtim me aromë frutash për t’u shijuar.

  • Një mënyrë argëtuese dhe me fruta për të pastruar lëkurën tuaj
  • Lë lëkurën të ndjehet më e butë, aromatike dhe e ëmbël
  • Aromë e lëngshme, e butë, energjike
  • Krijon një shkumë të pasur
  • Mbushur me vaj të farës së grejpfrutit rozë

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mjaltë, Benzoat Natriumi , Linalool, Vaj I Farës së Grejpfrutit Rozë/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj i farës së Grejpfrutit/ Citrus Paradisi, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoat, Sulfat Natriumi, CI 14700, CI 17200.

1. Hyni në dush dhe le të fillojë argëtimi. Shtrydhni një sasi të vogël të Xhelit tonë të Dushit me Grejpfrut Rozë në duart tuaja.
2. Përhapeni në të gjithë trupin tuaj dhe krijoni një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar butësisht lëkurën tuaj.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe shijoni një nxitje energjie.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim