Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin White Musk® Flora

Aromë lulesh

Mist për Trupin White Musk® Flora

S'ka ende vlerësim

1,750L

Spruconi Mistin tonë të Aromatizuar White Musk® Flora për një ndryshim të freskët, me lule, me myshkun tonë ikonik, pa mizori. Notat emocionuese të specit rozë dhe bergamotit janë të bashkuara me notat e bozhureve dhe zambakëve të luginës për një buqetë moderne, të sofistikuar që është 100% vegane.

  • Mistin i Aromatizuar, i sofistikuar, me aromë lulesh, që është perfekte për ditën
  • Me nota të bergamotit, piperit rozë dhe myshkut pa mizori dhe një buqetë me bozhure dhe zambakë të luginës
  • Vegan
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Salicilat Benzili, Limonene, Linalool, Citronellol, Alkool Benzil, Alkool t-Butil, Hidroksicitronellal, Kumarin, Hexyl Cinnamal, Alfa-Isomethyl Jonon, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Denatonium Benzoat.

1. Sprucojeni gjithandej.
2. Përdoreni të kombinuar me Xhelin e Dushit dhe Locionin e Trupit White Musk® Flora për të ndërtuar aromën.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim