Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Dushi me Kokos

Të gjitha llojet e lëkurës

Krem Dushi me Kokos

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

950L

Kremi ynë i Dushit me Kokos është një festë në shishe. Është rinues, me aromë kokosi dhe pastron lëkurën tuaj për t’ju dhënë freski nga koka te këmbët.

Kjo kënaqësi tropikale është e pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e ushqyer dhe e butë me aromën e verës në ajër. Këto janë të mirat e kokosit për lëkurën. Dhe nëse mbyllni sytë, kjo aromë e freskët, arre kokosi dhe vaniljeje mund t’ju transportojë në një parajsë ekzotike, tropikale, ku palmat lëkunden në flladin e detit. Dhe thoni se nuk udhëtoni kurrë.

I pasur dhe kremoz, Kremi ynë i Dushit me Kokos ndjehet si një ëndërr në lëkurën tuaj, duke pastruar papastërtitë dhe pluhurat dhe duke e ushqyer atë me përfitimet e mrekullueshme të kokosit në lëkurë. Thjesht futuni në dush për një moment lumturie pushimesh me Kremin e Dushit të Kokosit të The Body Shop. E vetmja gjë që mungon është një pina colada.

  • Një pastrim freskues për lëkurën
  • Lë lëkurën të ndihet mrekullisht e butë
  • Arratisuni në tropikë me këtë aromë arre kokosi
  • Një formulë e pasur dhe e butë që ndihet luksoze
  • Pasuruar me vaj organik të virgjër kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa, Polinezi

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Klorur Natriumi, Acrylates Copolymer, Glicerinë, Benzil Alkooli, Lauryl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum, Stiren / Acrylates Copolymer, Mjaltë, Hidroksid Natriumi, Coco-Glucoside, Acid Salicilik, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Benzil Benzoate, Acid Sorbik, Kumarin, Acid Citrik, Acid Benzoik, Benzoat Denatoni.

Hidhni në vilën tuaj të pushimeve (a.k.a dush) dhe shtrydhni një sasi të mjaftueshme të kremit tonë të dushit të kokosit.
Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj ndërsa kthehet në një shkumë të pasur për t’u pastruar dhe rifreskuar.
Thith aromën verore para se ta shpëlani të gjithin.
Për edhe më shumë lumturi, ndiqeni me Gjalpin tonë Ushqyes të Trupit me Kokos pas dushit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim