Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion në Vaj Trupi me Avokado

Locion në Vaj Trupi me Avokado

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Jepini lëkurës së thatë një ushqim intensiv me locionin tonë të pasur të trupit nga Avokado.

Aplikoni locionin tonë kremoz dhe me aromë të lehtë dhe shikojeni të shndërrohet menjëherë në vaj që shkrihet në lëkurë të etur. Shumë e pasur pa u ndjerë ngjitëse, ndihmon në zbutjen e lëkurës së shtrënguar nga thatësia me lagështi 72 orë dhe i jep asaj një shkëlqim natyral, me pamje të shëndetshme.

Gjithashtu lë lëkurën tuaj me aromë freskuese jeshile dhe kremoze, me nota bajame, molle, avokado dhe qumështi të kokosit dhe vaniljes.

Locioni ynë është bërë me 94% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados Hass me burim të qëndrueshëm nga Limpopo dhe Kwazulu-Natal, Afrika e Jugut. Avokadot tanë janë rritur me praktika bujqësore të qëndrueshme për të zvogëluar konsumin e ujit dhe për të mbrojtur dhe rivendosur ekosistemet.

  • Locion transformues në vaj
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • 72 orë lagështi
  • Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Aromë freskuese, kremoze, jeshile
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrore
  • Vegan

Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Behenyl Alcohol, Beheneth-25, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim