Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Ushqyes Trupi me Ullinj

Locion Ushqyes Trupi me Ullinj

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,240L.

Locioni ynë Ushqyes i Trupit me Ullinj ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga tharja, duke siguruar lagështi 72-orëshe për lëkurë më të butë. Pasuruar me vaj ulliri sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë të shtypur në të ftohtë nga Cilento, Itali, struktura e tij e pasur dhe e butë ndihet shumë ushqyese në lëkurën e thatë. Ky krem hidratues i frymëzuar nga Mesdheu ju ndihmon të shijoni lëkurë më të butë që duket më e shëndetshme dhe ndihet e rimbushur me hidratim.

 • Locion Trupi për lëkurë të thatë në shumë të thatë
 • 72 orë lagështi
 • Lëkura me ndjesi të butë menjëherë dhe rehati afatgjatë
 • Rimbush lëkurën me hidratim *
 • Qetëson ndjesinë e tërheqjes *
 • Teksturë e pasur, kremoze që shkrihet në lëkurë
 • Jo i yndyrshëm dhe jo-ngjitës
 • Erë jeshile, mesdhetare
 • Pasuruar vaj ulliri organik sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, në të ftohtë nga Cilento, Itali
  * Provuar në 100 burra dhe gra me lëkurë të thatë në shumë të thatë.

Ujë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Dimethicone, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkil Benzoat, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Karbomer, Parfum / Aromë, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Hidroksid Natriumi, Citronellol, Citral, Acid Citrik, Karamel, , CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

Masazhojeni butësisht në lëkurë pas dushit. Formula shkrin lehtësisht në lëkurë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim