Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Duarsh me Hemp

Për lëkurë të thatë

Scrub Duarsh me Hemp

S'ka ende vlerësim

1,290L

Scrub-i ynë për Duart me Kërp është eksfoliues i butë, plus një përqafim i madh hidratimi. Lëvozhga e kokosit dhe bajames butësisht heq papastërtitë dhe lëkurën e thatë, duke i lënë duart tuaja të ndjehen super të buta dhe të lëmuara. Ky scrub kremoz ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës tuaj dhe pasurohet me fuqinë e vajit të farës së kërpit. Kombinojeni me Mbrojtësin tonë të duarve me kërp, për një dozë edhe më të madhe të hidratimit.

  • Ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës suaj
  • Bëni eksfolijim të butë
  • Me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe gjalpin e kakaos nga Gana
  • Për lëkurë ultra të thatë
  • Vegan
  • Kombinojeni me Mbrojtësin tonë të dorës me kërp për dyshen e hidratimit maksimal

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Vaj Farash Cannabis Sativa, Triglicerid Kaprilik / Capric, Gjalpë Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Stearate Gliceril, PEG-100 Stearat, Pluhur Lëvozhge Koksi/ Cocos Nucifera, Dyllë Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Soje/ Glycine Soja, Parfum / Aromë, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Pluhur Lëvozhge Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulucis, Sorbat Kaliumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Talc, CI 77288 / Okside Kromi të Gjelbra, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri.

1. Masazhoni një sasi scrub-i në duart tuaja deri një minutë.
2. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni butësisht.
3. Për hidratim shtesë, ndiqeni me një fërkim të Mbrojtësit tonë të duarve me kërp.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim