Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Moringa

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Moringa

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

450L

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Moringa Oleifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Geraniol, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 77499/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides.

Si ta përdor?
1. Shkumojeni.
2. Përhapeni mbi lëkurë të lagur.
3. Shpëlahuni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim