Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Pudër Vetullash -Sculpt It

QËNDRON GJATË

Pudër Vetullash -Sculpt It

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Me teksturën prej kadifeje të pudrës së vetullave Sculpt It, ju do të arrini një pamje natyrale të vetullave tuaja. Nuancat e tij zhvillohen sa më afër ngjyrave kryesore të flokëve për t’u kombinuar sa më me sukses.

Vetullat e formuara mirë janë një element i rëndësishëm i një pamjeje të theksuar dhe të sigurt. Luani me ngjyrat dhe jepini vetullave tuaja një pamje natyrale ose dramatike dhe ndjehuni të papërmbajtshme. Secila nga tre nuancat përmban dy ngjyra për të personalizuar pamjen tuaj unike. Plotësojeni me furçën tuaj të preferuar për aplikim dhe përdorni si vetëm ashtu edhe në kombinim me rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit të vetullave.

E pasuruar me 90% përbërës me origjinë natyrale, formula e pudrës është rezistente ndaj djersitjes, qëndron e pandryshuar në vetulla dhe ato ndihen rehat për jo më pak se 12 orë. Është i përshtatshëm për t’u përdorur në të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Pluhuri i vetullave Sculpt It disponohet në paketim alumini 100% të riciklueshëm. Kjo bën të mundur që çdo herë që kujdeseni për bukurinë tuaj të tregoni kujdes dhe qëndrim ndaj planetit.

Ne gjurmuam dhe testuam pluhurin e vetullave Sculpt It midis 208 njerëzve të gjinive, grupmoshave, tonaliteteve dhe llojeve të ndryshme të lëkurës për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë. Pas aplikimit të parë: 95% pajtohen që vetullat e tyre ndihen më të dendura në pamje. 82% e të testuarve konfirmuan se produkti qëndron në vend gjatë gjithë ditës. 80% besojnë se produkti është rezistent ndaj djersës, lagështisë dhe mbajtjes, duke qëndruar në vend gjatë gjithë ditës.

 • Pluhur për vetullat në tre nuanca të dyfishta
 • E imët dhe e lehtë për t’u përzier, për vetulla më të trasha
 • E rehatshme për t’u veshur, e përmirësuar
 • Rezistent ndaj djersës dhe lagështisë
 • Prodhuar me 90% përbërës me origjinë natyrale
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
 • I testuar dermatologjikisht

Talc, Mica, Zinc Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Silica, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol [ /-CI 77499/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491/Iron Oxides, CI 77492/Iron Oxides, CI 77742/Manganese Violet, CI 77007/Ultramarines].

 1. Kombinoje me brushën e vetullave DUO.
 2. Përdorni skajin spirale për të krehur vetullat
 3. Më pas, duke përdorur penelin, aplikoni ngjyrën e përzgjedhur nga pudra e vetullave Sculpt It.
 4. Për të arritur një pamje natyrale ombre, përdorni një ngjyrë më të çelur në fillim të vetullave tuaja, përmirësoni në ylberin e tyre dhe përdorni një ngjyrë më të errët në fund.
 5. Aplikoni goditje të lehta për një pamje natyrale ose më të trasha për vetulla të theksuara dhe ekspresive.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim