Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Serum për fytyrën

PËR LËKURË TË LODHUR

Vitamin C – Serum për fytyrën

Një serum ushqyes që ka një efekt ndriçues. Një produkt i mrekullueshëm! E përdor në mbrëmje dhe gjatë ditës në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Agi

REDUKTON TONIN DHE STRUKTURËN E PABARABARTË

Çmimi origjinal qe: 3,590L.Çmimi i tanishëm është: 2,690L.

Ju prezantojmë serumin tonë për rikthimin e shkëlqimit me Vitaminë C, superheroin tonë që ringjall shkëlqimin për të ndihmuar në arritjen e pamjes perfekte të lëkurës.

Gati për ta bërë lëkurën e zbehtë një gjë të së kaluarës? Përbërja jonë e re është bërë me 10% vitaminë C me origjinë natyrale – përqendrimi ynë më i lartë i vitaminës C! Është pasuruar edhe me bakuchiol. Bakuchiol i marrë në menyrë natyrale dhe dihet se ka aktivitet të ngjashëm në lëkurë me retinolin.

I bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, ky serum i lehtë ndihmon në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës për të zbuluar një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë – mesatarisht një rritje prej 33% në shkëlqim pas 8 javësh për të qenë më të saktë*! Si mos ta dashurosh?

Bëjeni këtë superstar të shkëlqyer pjesë të rutinës suaj të mëngjesit dhe të mbrëmjes! Thjesht pyesni 112 femrat që e provuan gjatë testimeve – 86% prej tyre madje ranë dakord që shkëlqimi natyral i lëkurës së tyre dukej i përmirësuar pas 8 javësh**!

Ka edhe një surprizë tjetër – shishja jonë e riciklueshme*** është e bërë edhe me xham të ricikluar.

Masazhoni disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C në lëkurën e sapo pastruar. Merrni një moment për të rrëmbyer pak kohë, ndërsa ai vepron dhe bën punën e tij. Përmbylleni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C për një dozë hidratimi. Shkëlqim maksimal i arritur.

* Rezultatet e provës klinike gjatë një periudhe 8-javore: 22 gra të moshës 47-65 vjeç.

** Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 8-javore: 112 gra të moshës 25-45 vjeç.

*** Pa përfshirë pipetën.

 • Serum ditor për rikthimin e shkëlqimit
 • Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
 • Ndihmon në zvogëlimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës
 • Zbulon një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 10% vitaminë C dhe bakuchiol
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Jo komedogjenik (nuk bllokon poret)
 • I testuar dermatologjikisht
 • Propanediol, Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Glycerin, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Propylene Carbonate, Hydroxypropylcellulose, Parfum/Fragrance, Linalool, Palmaria Palmata Extract, Limonene, Geraniol, Bakuchiol, Benzyl Benzoate, Phenoxyethanol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.
 1. Fillimisht, filloni me pastruesin tonë me vitaminë C për të pastruar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të zbuluar bazën e përsosur për hapat pasuese të kujdesit të lëkurës tuaj.
 2. Vendosni 2-3 pika të serumit tonë në dorën tuaj dhe masazhoni butësisht lëkurën e pastruar të fytyrës çdo mëngjes dhe mbrëmje.
 3. Lëreni të veprojë përpara se të përmbyllni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C për hidratim shtesë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Wowww!!!

Një serum ushqyes që ka një efekt ndriçues. Një produkt i mrekullueshëm! E përdor në mbrëmje dhe gjatë ditës në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Agi