Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Maskë për Fytyrën

Vegan

Vitamin E – Maskë për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

Maskë e biodegradueshme

700L

Lëkurë e thatë? Maska jonë me vitaminë E do ta ndryshojë atë në një çast.

Kjo maskë e lehtë për t’u përdorur fillon të funksionojë në vetëm 15 minuta, duke ju lënë lëkurë të lëmuar, të mbushur me lagështi dhe pamje më të shëndetshme, si dhe 24 orë hidratim.

Është pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale duke përfshirë vitaminën E, një përbërës super ushqyes që lëkura e do.

Por kjo maskë bën më shumë sesa kujdesi thjesht për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilën e bëjmë duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se në përgjithësi ka më pak mbetje.

 

  • Hidraton menjëherë
  • lagështi 24 orë
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë
  • I pasuruar me vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj të farave të mjedrës
  • E pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Vegan
  • Testuar dermatologjikisht

Aqua/Ujë, Denat me Alkool, Glicerinë, Propanediol, Alkool Benzil, Vaj i Farës Rubus Idaeus/Rubus
Vaj i farës Idaeus (mjedër), Acidi Salicilik, PPG-26-Buteth-26, Akrilate/C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Tokoferil Acetat,
Trisodium Etilenediamin Disukcinat, Akrilat Natriumi/Kopolimer Natriumi Akriloildimetil Taurat, PEG-40 i hidrogjenizuar
Vaji i ricinit, hidroksidi i natriumit, hialuronati i natriumit, çamçakëzi xanthan, izoheksadekani, pluhuri i lëngut të gjetheve të Aloe Barbadensis,
Parfum/Aromë, Polisorbat 80, Oleat Sorbitan, Benzyl Benzoat, Geraniol, Linalool.

1. Shpalosni maskën e fletës dhe vendoseni në fytyrën tuaj.
2. Lëreni për 15 minuta përpara se ta hiqni dhe masazhoni sa më shumë për të zbuluar lëkurën e lëmuar dhe të shëndoshë.
3. Për një regjim të plotë, pastroni dhe tonifikoni me larjen e butë të fytyrës me vitaminë E dhe tonerin hidratues, aplikojeni maskën dhe më pas hidratojeni me kremin tonë të ditës ose të natës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim