Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Serum për Fytyrën Bi-Phase

DERI NE 30 ORE HIDRATIM

Vitamin E – Serum për Fytyrën Bi-Phase

Nje ndere produktet me hidratuese qe e kam ne rutine edhe perthithet shume lehte.

Eg

2,290L

Dyfishoni hidratimin me serumin tonë të hidratimit dyfazor të vitaminës E.

I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale, ky serum ultra i lehtë me përthithje të shpejtë funksionon në dy faza për të hidratuar lëkurën deri në 30 orë.

Faza e serumit, e formuluar me acid hialuronik me origjinë natyrale, ndihmon për të siguruar hidratim intensiv. Acidi hialuronik mund të tingëllojë pak, mirë, teknik, por është thjesht një molekulë natyrale që tërheq 1000 herë peshën e tij në ujë.

Faza e vajit, e pasuruar me vajin e farës së mjedrës, e cila njihet si burim i vitaminës E, ndihmon që lëkura të duket më e lëmuar dhe e shëndoshë me lagështi gjatë gjithë ditës. Kjo fazë gjithashtu ndihmon për të bllokuar hidratimin, duke e lënë lëkurën të ndjehet më elastike.

Por vaji i farës së mjedrës bën më shumë sesa kujdesi thjesht për lëkurën tuaj. Ne e bëjmë tonën duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, duke punuar me furnitorë ekspertë të cilët po përpiqen të minimizojnë mbetjet ushqimore.

Dhe vjen në një shishe qelqi të ricikluar që mund të riciklohet përsëri*.

*Pa përfshirë pipetën. Aty ku lejojnë objektet lokale.

Hidraton lëkurën deri në 30 orë
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë
I pasuruar me acid hialuronik me origjinë natyrale, vitaminë E dhe vaj të farave të mjedrës
I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale
Vegane
I testuar dermatologjikisht

Octyldodecanol, Aqua, Glycerin, C15-19 Alkane, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Rubus Idaeus Seed Oil, Caprylyl Glycol, Parfum, Sesamum Indicum Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Helianthus Annuus Seed Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 17200.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Nuk po mundem me rekomandu mjaftueshem

Nje ndere produktet me hidratuese qe e kam ne rutine edhe perthithet shume lehte.

Eg

Shume hidratuese

Une e kombinoj me kremen intense nga Vitamina E, and i swear by this duo <3 <3

Suzi