Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Larës Fytyre për Shkëlqim

PËR LËKURËN TË LODHUR

Vitamin C – Larës Fytyre për Shkëlqim

S'ka ende vlerësim

HEQ QELIZAT E VDEKURA TË LËKURËS

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Eksfolioni butësisht lëkurën tuaj me pastruesin tonë ditor me shkëlqim të vitaminës C për të arritur bazën e përsosur për një rutinë me shkëlqim të kujdesit të lëkurës.
E njëjta formulë është kthyer në një paketim krejt të ri, është gati të zbulojë një shkëlqim të freskët. Tekstura e lehtë e xhelit është e mbushur me mikrorruaza Jojoba dhe perlit – e bërë nga qelqi vullkanik – për të larguar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar lëkurë dukshëm më të lëmuar dhe më të butë.
E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, larësi ynë i përditshëm i fytyrës është i mbushur me ekstrakt të camu camu. Manaferrat Camu Camu dihet se përmbajnë dyfishin e sasisë së vitaminës C që do të gjeni në një portokall me lëng. Nuk mund të bëhet më mirë se kaq!
Paketimi ynë i ri është gjithashtu i riciklueshëm*. Si mundet mos ta dashurosh?

Dëshironi rutinën e plotë të rritjes së shkëlqimit? Pasi të keni përdorur kremin e pastrimit të përditshëm, lëmoni serumin tonë të shkëlqimit me vitaminë C për të ndihmuar në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës. Përmbylleni rutinën me hidratuesin tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C për një dozë hidratimi. Do të arrini shkëlqim maksimal.

 • Pastrues ditor për shkëlqim
 • Për të gjitha llojet e lëkurës
 • Largon papastërtitë e përditshme dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës
 • E lë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe dukshëm më e butë
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e manave camu camu
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

VITAMIN C GLOW CLEANSING POLISH
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Perlite, Sodium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Jojoba Esters, Sodium Benzoate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Parfum/Fragrance, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Sodium Hydroxide, CI 73360/Red 30 Lake, CI 77492/Iron Oxides.

 

 1. Në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur.
 2. Shpëlajeni.
 3. Pasojeni rutinën me disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit me Vitaminë C dhe hidratues që rrit shkëlqimin.
 4. Bota e shkëlqimit të lëkurës është e juaja tashmë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim