Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® Eau De Toilette

AROME FRESH & FLORALE

White Musk® Eau De Toilette

Nuk do e nderroj kurr me !! <3

Rrezi

VEGAN

1,790L2,450L

White Musk është një aromë delikate me efekte të fuqishme. Është delikate, qetësuese dhe mrekullisht magjepsëse. Ujë Tualeti White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe të pastra që do t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten.

Kjo shishe e vogël e fuqishme përmban një përzierje të freskët të aromës sonë ikonike White Musk® – një simfoni e bukur aromash me nota të aldehideve të pastra, jasemini ngushëllues dhe myshkun tonë sensual dhe pa egërsi.

Ndonjëherë, bukuria e një arome ka të bëjë më shumë me atë se si ju bën të ndiheni. I fuqizuar, i ngritur, ndoshta edhe nostalgjik. Ujë Tualeti White Musk® është një aromë e qëndrueshme dhe ikonike që do t’ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Dhe nëse vërtet dëshironi ta mbani gjallë ëndrrën, përgatituni me më shumë gjëra të mira nga gama jonë White Musk®.

Eau de Toilette tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që të mund ta mbështesni planetin tuaj sa herë që e aplikoni. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

Mund të duket e thjeshtë, por përzgjedhja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike
  • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 95% përbërës me origjinë natyrale

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol,Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Coumarin, Isoeugenol.

  1. Spërkatni me aq bujari sa dëshironi në qafën tuaj dhe pikat e pulsit.
  2. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk®, Xhelin e Dushit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

elite

Nuk do e nderroj kurr me !! <3

Rrezi

Aroma ime e preferuar

My go to fragrance eshte ky, arome e paster dhe shumeeee e fresket!

Nisa