Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Dushi me Luleshtrydhe

Scrub Dushi me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,650L

Trajtoni dhe zbusni lëkurën tuaj ndërsa pastroni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës me Strawberry Body Polish. Lëkura juaj do të ndjehet e butë si mëndafsh dhe e ushqyer me hidratim që zgjat.

  • Eksfoliues trupi
  • Eksfolion butësisht lëkurën
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e lëmuar
  • Vaj i farave të luleshtrydheve i përpunuar në të ftohtë
  • Mjalti nga Etiopia

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Akrilates Copolymer, Pluhur I Guackës Së Arrës Angleze/Juglans Regia, Parfum, Benzyl Alkooli, Fenoksietanol, Klorur Natriumi, Fara Kivi/Actinidia Chinensis, Mjalt, Hidroksid Natriumi, Acid Citrik, Lëng Luleshtrydheje të Egër/ Fragaria Vesca, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Limonene, Denatonium Benzoate, Acid Salicilik, CI 14700, CI 17200.

Së pari, bëni një dush ose banjë me ujë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
Nëse depilimi është pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni eksfoliuesin e trupit për të parandaluar acarimin.
Masazhoni butësisht scrub-in e trupit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Kaloni nga fundi i qafës deri tek këmbët.
Për ta bërë eksfolijimin më efektiv, përdorni me furçën, rrjetën ose sfungjerin tonë.
Shpëlajini mirë duke përdorur duart dhe duke e lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Përdoreni 1-2 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim