Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Deodorant Anti-Djersë Black Musk

Aromë orientale

Deodorant Anti-Djersë Black Musk

S'ka ende vlerësim

700L

Deodoranti ynë me Myshk të Zi përmban myshkun tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Me nota të ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit, vendosni deodorantin me eau de toilette e përshtatshëm për aromë që zgjat.

  • Deodorant roll on
  • 50ml
  • Testuar dermatologjikisht

Ujë, Alkool Denat., Propanediol, Parfum / Aromë, Xanthan Gum, Decil Glukosid, Benzil Salicilat, Pluhur i lëngut të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Hexyl Cinnamal, Benzil Alkol, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene,Acid Citric, Alpha-Isomethyl Jonon, Kumarin, Citral, Isoeugenol.

Vendoseni në sqetulla të thata.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim