Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Luleshtrydhe

Për lëkurë normale në të thatë

Yogurt Trupi me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,650L

Me tre fjalë? Lëkurë. E puthur. Nga luleshtrydhet. Jogurti ynë i Trupit me Luleshtrydhe e lë lëkurën të ndjehet intensivisht e hidratuar, me një shkëlqimtë bukur dhe me pamje më të shëndetshme.
Pavarësisht nëse janë mbledhur së fundmi apo të shndërruara deri në përsosmëri në këtë Jogurt të butë Trupi me fruta, nuk mund të mos të dashuroheni me ëmbëlsinë e luleshtrydheve. Pasuruar me lëng luleshtrydheje dhe qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja, Jogurti ynë për Trupin me Luleshtrydhe lë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë dhe e lëmuar me deri në 48 orë hidratim. Nuk keni kohë për tu hidratuar? Nuk është problem. Kjo formulë e lehtë krem xheli nuk është kurrë ngjitëse dhe absorbohet menjëherë, kështu që ju mund të vishni xhinset dhe të vazhdoni ditën me aromën e ëmbël të luleshtrydheve të freskëta në ajër.

Është vegan, si të gjithë Jogurtët e The Body Shop dhe punon mrekullisht në lëkurë të lagur. Jogurtet e The Body Shop janë thjesht gjëja që ju duhet kur lëkura juaj ka nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit dhe një aromë verore. Oh, pershendetje diell.

  • Një formulë e lehtë xhel-krem që përthithet në një çast
  • 48 orë hidratim i ëmbël
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket rrezatuese
  • Pasuruar me qumësht bajamesh organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja
  • Me ngut? Funksionon edhe në lëkurë të lagur

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum / Aromë, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Glicerinë Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Kapsol, Lëng Luleshtydheje/ Fragaria Vesca, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Farës së Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Salicilik, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 14700 / Red 4, CI 19140/Yellow 5.

1. Direkt pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit, merni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Luleshtrydhe.
2. Zbuteni dhe masazhojeni atë në të gjithë gjymtyrët dhe trupin tuaj dhe shikoni se si përthithet. Tani vishuni!

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim