Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Grejpfruit Rozë

Për lëkurë normale në të thatë

Yogurt Trupi me Grejpfruit Rozë

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,320L.

Besojeni apo jo, ka një mënyrë për të dale nga dushi, hidratuar trupin dhe veshur xhinset tuaja të preferuara pa pritur që të thahen gjymtyrët e yndyrosur. Dhe quhet Jogurt Trupi me Grejpfrut Rozë.
Nëse jeni një bletë e vogël puntore dhe nuk keni kohë për të pritur atëherë ky krem xhel frutor është fiks për ju. Është i lehtë, hidratues, dhe përthithet në çast, duke e lënë lëkurën të butë, të lëmuar dhe me një shkëlim të shëndetshëm. I pasuruar me ekstrakt grejpfruti dhe qumësht organik bajameje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja, Jogurti ynë i Trupit me Grejpfrut Rozë ju jep hidratim intensive për 48 orë.
Një përzierje e bukur e së ëmblës dhe së thartës, aroma e saj freskuese dhe energjike e grejpfrutit rozë do t’ju kthejë në ditët e verës – një kujtesë e përsosur për kohën kur dimri është në fuqi të plotë dhe keni harruar se si ndihen rrezet e diellit.
A e përmendëm që është gjithashtu vegan? Po, ashtu si pjesa tjetër e Jogurtëve të Trupit e The Body Shop. Dhe nëse jeni kurioz të provoni një nga koset The Body Shop vazhdoni! Ne mendojmë se do të dashuroheni me gamën tonë ëndërruese, kremoze.

  •  Një formulë e lehtë xhel-krem që thithet menjëherë
  • Gëzoni deri në 48 orë lagështi Lëkura ndihet e hidratuar si në parajsë dhe e butë
    me ekstrakt grejpfruti dhe qumësht organik bajameje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja dhe acidi hialuronik
  • Funksionon mrekullisht edhe në lëkurë të lagur

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Fenoksietanol, Karbomer, Parfum / Aromë, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Limonene, Dimethiconol, Uji i frutave Grejpfrut/ Citrus Grandis, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Linalool, Sodium Hyaluronate, Citral, Ekstrakt i Farës së Bajameve të Ëmbla/ Prunus , Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik 14700 / Red 4, CI 19140/Yellow 5.

1. Pas dushit ose sa herë që keni nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit, merrni një sasi të Jogurtit Tonë të Trupit me Grejpfrut Rozë.
2. Përhapeni dhe masazhojeni atë në të gjithë lëkurën e thatë ose të lagur dhe shikojeni se si përthithet menjëherë.
3. Tani jeni gati të visheni dhe të dilni nga dera.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim