Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Moringa

Për lëkurë normale në të thatë

Yogurt Trupi me Moringa

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,320L.

Duke ju bërë të ndiheni sikur keni sjellë më të mirën e një përvoje spa-je në shtëpi, Jogurti ynë i Trupit me Moringa ndihmon për të hidratuar gjymtyrët tuaja dhe për t’i mbajtur ata të hidratuar për 48 orë. Nuk kërkohet kohë e tepërt, Jogurtët e Trupit e The Body Shop janë të njohur për përthithjen e menjëhershme edhe në lëkurë të lagur – kështu që ju mund të kujdeseni për hidratimin tuaj të përditshëm shumë shpejt, sapo të dilni nga dushi. Plus, ky jogurt i shpejtë ju ndihmon të lëvizni shpejt gjithashtu, pasi mund të visheni menjëherë.
Megjithëse pema e moringën rritet me shpejtësi, Jogurtët tanë të Trupit nuk kanë të bëjnë vetëm me shpejtësinë. Me aromën e ëmbël të lules delikate të moringës, ky krem vegan që kursen kohë ndihmon lëkurën tuaj të ndjehet menjëherë më e butë dhe e ushqyer intensivisht. Pasuruar me ekstrakt moringa dhe qumësht organik të bajameve të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja, është i lehtë, jo i yndyrshëm ose ngjitës, dhe lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e hidratuar. Ndiheni sikur vetja juaj e palodhur është përkëdhelur me të vërtetë, apo jo? Spa në shtëpi sa herë që ju pëlqen – faleminderit Kosit të Trupit me Moringa!

  • Një krem i lehtë që përthithet në një çast
  • Hidratim 48 orë
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket më rrezatuese
  • Pasuruar me ekstrakt moringa dhe qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni atë mbi lëkurën e lagur

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi Linalool, Hexyl Cinnamal, Alkool Benzil, Sodium Hyaluronate, Geraniol, HydroxycitronellalIsoeugenol, Ekstrakt i Farës së Bajames të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 19140, CI 15985.

1. Nxirrni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Moringa dhe masazhojeni atë në lëkurën tuaj, direkt pas dushit, ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
2. Tani vishni rrobat! Nuk ka nevojë të presim.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim