Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Mango

Për lëkurë normale në të thatë

Yogurt Trupi me Mango

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,320L.

Jogurti ynë i Trupit mrekullisht hidratues është një ëndërr butësisht e lehtë, që përthithet shpejtë. Kjo ju lejon të hidheni nga dushi – ta fërkoni drejt në trupin tuaj – pastaj të vishni xhinse ose streçe pa pritur fare. Kështu që, të gjithë ju që doni planetin merrni më të mirën nga të gjitha botët hidratuese me Jogurtet Tropikale të Trupit dyfish ëndërrimtare.
Ndërsa jeni në modalitetin e humbjes së kohës – për të kursyer milingonat, kafshët dhe pemët, Jogurti ynë i qetë me Mango është pasuruar me bollëk me lëng mango dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së drejtë në Spanjë. Pra, edhe pse formula e tij është e lehtë mund të përputhet me shpejtësinë e trurit duke u përthithur në lëkurën tuaj në një çast. Ai gjithashtu mund të japë kohën e tij dhe të mbajë të hidratuar lëkurën tuaj për 48 orë rresht. Pra, kur të keni pak kohë për të vëzhguar trupin tuaj, ai do të ndihet i hidratuar, më i butë dhe të duket gjithnjë e më rrezatues. Ju nuk mund të bëni gjë tjetër veç të ngadalësoni për pak dhe të ndjeni faktorin argëtues me Jogurtet tona të Trupit.

  • Një krem i lehtë që thithet në një çast
  • Hidratim ëndërrimtar 48 orë
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e hidratuar
  • Pasuruar me lëng mangoje dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së drejtë në Spanjë
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni në lëkurë të lagur

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Lëng Mangoje/ Mangifera Indica, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Bajameve të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Sorbat Kaliumi, Dehidroacetat Natriumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 15985, CI 19140.

1. Hyni dhe dilni nga dushi si vetëtima.
2. Hidhni një sasi të Jogurtiti tonë të Trupit me Mango dhe masazhojeni në lëkurë të lagur.
3. Përdoret menjëherë pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
4. Largohuni në një parajsë tropikale nëse keni kohë.
5. Ose vishni rroba tashmë! Nuk ka nevojë të prisni nëse keni nevojë të shkoni diku.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim