Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Qumësht Bajamesh

Për lëkurë të ndjeshme

Yogurt Trupi me Qumësht Bajamesh

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,320L.

Jogurti ynë i Trupit me Qumështit Bajameje përthithet menjëherë në lëkurë, për hidratim nga koka te këmbët. Po, nuk ju duhet të prisni shumë. Vishini menjëherë xhinset, me lëkurë që ndihet e hidratuar dhe e lëmuar.

Jeni të zënë. E kuptojmë. Kjo është arsyeja pse Jogurti i Trupit me Qumështit Bajameje The Body Shop është formuluar që të përthithet menjëherë dhe të sigurojë deri në 48 orë hidratim, duke ju kursyer kohë të çmuar në mënyrë që të vazhdoni ditën tuaj. Bota nuk do ta shpëtojë vetëm veten, apo jo?

Ky krem i lehtë, xhel është i pasuruar me vaj bajameje të ëmbël dhe qumësht organik të bajameve të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja. Ngjitës? Asnjëherë. Thjesht kremoz dhe luksoz duke e lënë lëkurën tuaj me një shkëlqim të shëndetshëm dhe me erë arrash dhe bajamesh të ëmbla.

Dhe nëse ju pëlqen si tingullon kjo, atëherë na lejoni t’ju prezantojmë me linjën e Jogurteve të Trupit të The Body Shop. Secili nga Jogurtet e The Body Shop është i pasuruar me përbërës të frymëzuar nga natyra, secili shkrihet në lëkurë për 48 orë lumturi hidratuese.

  • Një krem i lehtë që përthithet në çast
  • 48 orë hidratim
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket më rrezatuese
  • Pasuruar me qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni atë mbi lëkurën e lagur
  • Vegan

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glukol, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Ektrakt i Farës së Bajames të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

1. Hidhni një sasi të mjaftueshme të Jogurtit tonë të Trupit me Qumësht Bajameje dhe masazhojeni atë në lëkurën tuaj, direkt pas dushit, ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
2. Tani vishni rrobat! Nuk ka nevojë të presim.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim