Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Fytyrën për Purifikim dhe Shkëlqim Himalayan Charcoal

Purifikon lëkurën e yndyrshme

Maskë për Fytyrën për Purifikim dhe Shkëlqim Himalayan Charcoal

Eshte nje ndere maskat me efektive qe e kam perdorur, por pasi ta pastroj me duhet ta hidratoj shume mire sekse ka tendence ta thaje lekuren.

Egi

Pastron poret

570L2,030L

Maska jonë purifikuese Himalayan Charcoal është perfekte për të larguar lëkurën e vdekur dhe për të përthithur yndyrën e tepërt në lëkurën tuaj. I jep lëkurës një gjallërim dhe pastrim mahnitës në vetëm 5 deri në 10 minuta aplikim.E përbërë, nga karbon bambuje dhe çaji jeshil, kjo maskë ju garanton pore të pastra dhe lëkurë më të shëndetshme.Perfekte për tu aplikuar në kushte shtëpie.

Ujë, Kaolin, Moroccan Lava Clay, Silikat Magnez Alumini, Alkool Denat, Gjethja Camellia Sinensis, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Pumice, Pudër Argania Spinosa Shell, Fenoksyetanol, Xanthan Gum, Parfum, Pudër Karboni, Etilhexyglicerinë, Acid Caprylhydroxamic, Vaj Kernel Argania Spinosa, Gjalp Butyrospermum Parkii, Limonene, Linalool, Metilpropanediol, Pudër Gjetheje Aloe Barbadensis, Mentol, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Vaj i Gjethes Eucalyptus Globulus, Acid Citrik, Menthoxypropadineol, Citral, Geraniol, Koumarin, Karamel.

1. Merrni pak sasi nga maska në mollëzat e gishtave tuaj. 2. E përhapni atë në fytyrë dhe mbajeni përreth 5 deri në 10 minuta. 3. Shpëlajeni fytyrën duke e hequr produktin me lëvizje rrethore.4. Përdoreni maskën 3 deri në katër herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Super produkt

Eshte nje ndere maskat me efektive qe e kam perdorur, por pasi ta pastroj me duhet ta hidratoj shume mire sekse ka tendence ta thaje lekuren.

Egi

Super Maske

Maska eshte Super! E preferuara ime nga te gjitha maskat qe ka Body Shopi

Selena D

Te hap poret

Te le nje ndjesi pastrimi te thelle… me pelqen shume se me jep ndjesi pastertie ne lekure.

Kristi G

Shume e mire! Pastrim perfekt!

Kete maske e kam blere pas rekomandimit te nje prej shitseve tuaja ne dyqan. Pas përdorimit mund te them qe lekura ime e adhuron tashme kete maske.

Albana V.

Pastron shume mire

Pastron lekuren shume mire, kam provuar dhe te tjera por kjo mbetet e preferuara ime <3

Emel R.