Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Maskë Natë për Hidratim

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

Vitamin E – Maskë Natë për Hidratim

S'ka ende vlerësim

1,650L

Maske është e pasuruar me 97% përbërës natyralë, duke përfshirë Vitaminën E, një përbërës shumë i ushqyeshëm që lëkura e do. Por, kjo maskë nuk bën vetëm kujdes për lëkurën tuaj. Ajo përmban vaj ulliri të arrave boronicë, i njohur si burim i Vitaminës E, të cilin ne e prodhojmë duke përdorur arra boronicë të lënë nga industria e verës, duke zvogëluar sasinë e mbeturinave.

Kjo maskë ushqyese e gjumit tani vjen në paketim të riciklueshëm.

Hidraton lëkurën intensivisht
Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e thatë
Pasuruar me Vitaminën E dhe vaj ulliri të arrave boronicë
Pasuruar me 97% përbërës natyralë
Vegane
Testuar dermatologjikisht

Aqua, Glycerin, Isocetyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Octyldodecanol, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Rubus Idaeus Seed Oil, Lecithin, Parfum, Sodium Hydroxide, Panthenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Tocopherol, CI 14700, CI 19140.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim