Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Aloe – Krem Nate Qetësues

Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme

Aloe – Krem Nate Qetësues

S'ka ende vlerësim

Vegan

2,250L

Kremi ynë Delikat Qetësues i Natës me Aloe është miku i ngushtë i lëkurës të ndjeshme, veçanërisht në kohë të vështirë. Lëkura mund të jetë paksa e stresuar, e thatë ose e ashpër. Dhe nëse është kështu, atëherë është koha të kthehemi te gjërat bazike. Kremi i natës me Aloe i The Body Shop është vendi I duhur për të filluar. I pasuruar me Aloe Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, formula jonë ndihmon në qetësimin dhe hidratimin brenda natës.
Po pse lëkura juaj ndihet e ndjeshme? Mund të jenë gjenetika, hormonet, stresi ose elementët e natyrës – të gjitha përkqësohen me kujdesin e gabuar të lëkurës. Kjo është arsyeja pse kremrat tanë më të mirë të natës për lëkurë të ndjeshme duhet të hidratojnë gjithmonë, jo të irritojnë. Ne kemi shumë këshilla dhe rekomandime për ju që të lexoni për kremrat dhe hidratuesit e natës të The Body Shop.

Kremi ynë Aloe Soothing Night është i butë për tu aplikuar, thjesht përhapeni në të gjithë fytyrën tuaj delikate përpara se koka juaj të godasë jastëkun dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.

  • I butë dhe delikat për lëkurë të ndjeshme
  • Pasuruar me aloe vera Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Formula Vegane ndihmon për të qetësuar lëkurën brenda natës

Ujë, Glicerinë, Pentilen Glikol, Caprylic/Capric Triglyceride, Butilen Glikol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Cirtrate, Isononil Isononanoat, Vaj Elaeis Guineensis, Myristyl Myristate, Oktyldodekanol, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Squalane, Alkool Cetearyl, Alkool Cetyl, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Pantenol, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Bisabolol, Polilizine, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, PEG-30 Dipolihidroksistearat, Trideceth-6, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa, Klorur Natriumi, Acid Citrik.

1. Për miqtë tanë të ndjeshëm, qetësohuni së pari dhe pastrojeni me Larësin tonë Kremoz Qetësues me Aloe.
2. Vendosni pak nga Toneri jonë Qetësues me Aloe me një tampon pambuku mbi lëkurë.
3. Vendosni Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care për hidratim shtesë.
4. Tani për Kremin tonë të Natës Qetësues me Aloe: hidhni një sasi të vogël në majë të gishtave dhe përhapeni të gjithin. Ahh, kjo është më mire.
5. Gjumë të ëmbël.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim