Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel-Ujë për Meshkuj me Maca Root & Aloe

Xhel-Ujë për Meshkuj me Maca Root & Aloe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Qetësoni pamjen e lëkurës së irrituar pas rrojes, me Maca Root & Aloe Cooling Post-Shave Water Gel. Formula e lehtë, që përthithet lehtësisht funksionon për të zvogëluar shfaqjen e acarimit pas rrojes duke ndihmuar lëkurën të ndihet më komode dhe të duket më e shëndetshme. Pasuruar me rrënjën maca peruane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, lëkura duket e qetësuar dhe ndihet më elastike.

  • 100% vegane
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban rrënjë maca peruane
  • Irritimi pas rrojes duket i zvogëluar
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Ujë, Propanediol, Amonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Glukol Dipropilen, Fenoksietanol, Kapril Glukol, Parfum / Aromë, Glicerinë, Lëng Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Mentol, Boswellia Serrata Gum, Benzofenon-3, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, t-Butyl Alkool, Sodium Hialuronate, Hidroksid Natriumi, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, 1,2-Hexanediol, Citronellol, Kumarin, Acid Citrik, Citral, Ekstrakt Frutash Kastraveci/ Cucumis Sativus, Sorbat Kaliumi, Glicinë Kapriloil, CI 42090 / Blue 1, CI 60730 / Ekxt. Violet 2.

1. Vendoseni në fytyrën e pastruar, të thatë dhe të rruar duke e aplikuar butësisht derisa të përthithet.
2. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit të drejtpërdrejtë me sytë, shpëlajeni menjëherë.
3. Përdorni pas Kremit të Rrojes Maca Root & Aloe Softening për rezultate optimale.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim