Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Larës Pastrues për Fytyrën

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Larës Pastrues për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 750L.Çmimi i tanishëm është: 400L.

Nëse keni vërejtur ca akne në fytyrën tuaj, me siguri ka një koktej yndyre, makeup-i dhe papastërtish që grumbullohen në poret tuaja dhe lëkura juaj po bërtet për ndihmë, Larësi iFytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash është këtu për të shpëtuar ditën. Është një larës freskues për fytyrën me Tea Tree që do të ndihmojë lëkurën tuaj të gjejë ekuilibrin.

Nëse jeni të prirur ndaj mbiprodhimit të yndyrës dhe akneve, është koha ti bëni ballë me një rutinë të rregullt të kujdesit të lëkurës. Hapi i parë, takoni larësin tuaj të ri me Tea Tree. Larësi ynë i fytyrës është formuluar me lëkurën akneike në mendje, për t’ju ndihmuar të ju japë atë ndjesi të freskët. -Është shumë punëtor, vegan dhe i pasuruar me Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia. Dhe për t’I vënë kapakun larësi i fytyrës me Tea Tree i The Body Shop ka qenë një favorit i besuar për një kohë të gjatë për aftësinë e tij për të ndihmuar në heqjen e papastërtive për të zbuluar një lëkurë më të matifikuar, me pamje më të pastër.
Ju mund të shijoni atë ndjenjën e pastërtisë të lezetshme me çdo përdorim dhe të jetoni bukur e me vetëbesim çdo ditë duke ditur që ky mik i vogël po punon shumë në prapaskenë.

  • Produkt vegan
  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Pastron thellë fytyrën
  • Shumë freskues në lëkurë
  • Delikat dhe i butë me lëkurën akneike

Ujë, Glicerinë, Sulfat Natriumi Laureth, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Alkool Denat. Klorid Natriumi, Fenoksietanol, Pantenol, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Acid Citrik, Allantoin, Mentol, Butil Metoksidibenzoilmetan, Limonen, Hidroksid Natriumi, Vaj Leptospermum Petersonii, Tocopherol, CI 19140, Karamel, CI 42090

1. Spërkatni fytyrën me pak ujë të vakët. Shmangni ujin e nxehtë, i cili mund të shkaktojë skuqje të fytyrës (Uups!)
2. Masazhoni fytyrën duke larë fytyrën në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, duke krijuar një shkumë freskuese për heqjen e papastërtive ndërsa shkumoni.
3. Shpëlajeni me kujdes fytyrën.
4. Ndiqni me Tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për rezultatet më të mira. Përdoreni çdo ditë si pjesë e rutinës tuaj normale të kujdesit për lëkurën.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim