Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Tea Tree – Maskë nate kundër Imperfeksioneve

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Maskë nate kundër Imperfeksioneve

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,690L.Çmimi i tanishëm është: 850L.

Maska jonë e natës Tea Tree është një formulë, e cila ndërvepron gjatë natës me lëkurën tuaj, për tjua lënë atë shumë herë më të purifikuar dhe më të pastër. E dizajnuar kryesisht për lëkurë me tendencë njollash ose akneike.

Gati për të fjetur gjumë dhe për të shijuar benefitet e maskës tonë? Çfarë, po prisni? Përhapeni atë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe të gojës dhe lëreni magjinë të ndodhë.

Maska Tea Tree, është vetëm një nga produktet e linjës kundër njollave ose akneve, nga kjo linjë mund të përmendim gjithashtu Vajin Tea Tree, larësin, eksfoliuesin, di edhe locionin.

  • Vegan
  • I pasuruar me Tea Tree nga Kenia
  • Një maskë nate, e cila nuk e dëmton jastëkun tuaj
  • Perfekte për lëkurë me njolla ose akneike.

Ujë, Glicerinë, Propanediol, Akrilate| Beheneth¬ 25 ¬ Metakrilat Copolymer, Fenoksyetanol, Glikol Dimetakrilat Crosspolimer, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Etilheksilglicerinë, Hidroksid Sodiumi, Acid Salicilik, Alantoin, Pudër Gjetheje Aloe Barbadensis, Vaj i Farës Calophyllum Inophyllum, Akrilate| C10¬ 30 Akil Akrilat Crosspolymer, Trisodium Etilenediamine Disuccinate, Hialuronat Natriumi, Algin i Hidrolizuar, Limonene, Citral, PEG ¬ 30 Dipolihidroksistarat, Trideceth¬ 6, Sulfat Zinku, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol, Kramel, Cl 19140, Cl 42090.

1. Nëse, doni të përkujdeseni deri në detaj për lëkurën tuaj përdorni fillimisht larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Face Wash dhe më pas tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner. 2. Merrni pak sasi nga maska dhe përhapeni atë në gjithë fytyrën tuaj. 3. Shijoni gjumin tuaj të bukurisë dhe më pas lajeni fytyrën me ujë të bollshëm. Përdoreni 2 deri në 3 herë gjatë javës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim