Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Maskë Fytyre për Shkëlqim

Vegan

Vitamin C – Maskë Fytyre për Shkëlqim

S'ka ende vlerësim

Maskë e biodegradueshme

700L

Zbuloni lëkurën e hidratuar dhe me shkëlqim në vetëm 15 minuta me maskën tonë vegane Vitamin C Glow Sheet Mask. E pasuruar me camu camu të pasur me vitaminë C dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo maskë zbulon shkëlqimin tuaj natyral dhe lë lëkurën të ndjehet menjëherë e zgjuar, e hidratuar dhe e shëndetshme.

  • Sheet mask hidratuese njëpërdorimshe
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëkura ndihet e hidratuar, e zgjuar dhe më e shëndetshme
  • E lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me camu camu të pasur me vitaminë C nga Peruja dhe aloe vera organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Vegane
  • Maskë e biodegradueshme

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Propanediol, Citrat Natriumi, Alkool Benzil, PPG-26-Buteth-26, Acid Citrik, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Acid Salicilik, Glukonat Natriumi, Acid Ascorbik 3-O-etil, Acetat Tokoferil, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Parfum / Aromë, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt i frutave Myrciaria Dubia, Linalool, Limonene, Benzil Benzoat.

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe vendoseni në fytyrë.
2. Përhapeni mire në lëkurë dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqeni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdoreni 1-2 herë në javë. Për të kompletuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me Vitaminë C, kombinojeni me Hidratuesin tonë Vitamin C Glow Boosting Moisturiser.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim