Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Seaweed – Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

Balancues dhe matifikues

Seaweed – Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,240L.

Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti është shpëtimtari juaj i mëndafshtë për fytyrën e yndyrosur dhe vajrat e tepërta. E përsosur për lëkurat mikse dhe të yndyrshme, ndihmon për të sjellë ekuilibrin përsëri në lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më e freskët, e hidratuar dhe e matifikuar.
Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti ju mundëson të shkoni në det pa veshur kostumin tuaj të banjës. Është i mbushur me alga deti nga Irlanda. Me fjalë të tjera: ju mund të shijoni të gjitha përfitimet e algave të detit pa u ngatërruar në to.

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një kremi fytyre për lëkurë të yndyrshme, ose për çdo produkt për lëkurën e yndyrshme, është e rëndësishme të gjeni diçka që është e lehtë dhe nuk do të nxitë yndyrën e tepërt. Mos u shqetësoni, Kremi i algave të The Body Shop ka menduar për ty.
Kjo perlë e vogël e frymëzuar nga deti është një nga më të shiturat për aftësinë e kremit për të ndihmuar në ekuilibrimin e yndyrës, për lëkurë që duket më e matifikuar. Është vetëm një pikë e vogël, por e fuqishme në oqean kur zbuloni të gjithë linjën tonë të lëkurës së algave.

  • I përshtatshëm për llojet e lëkurës mikes dhe të yndyrshme
  • I mbushur me alga deti
  • Ultra I lehtë
  • Ndihmon për të ekuilibruar yndyrën e tepërt dhe për të matifikuar lëkurën tuaj

Ujë, Izododekan, Glicerinë, Niseshte/ Amidon Tapioca, Tetradecenil / Metilpentadecen i Hidrogjenuar, Metakrilat Polimetil, Dimethicone, Fenoksietanol, Polisorbat 60, Kapril Glikol, Karbomer, Acetat Tokoferil, Stearat Gliceril, PEG-100 Stearate, Alkool Cetearyl, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Hidroksid Natriumi, Parfum, Disodium EDTA, Pentilen Glikol, Polimetilsilsesquioxane, Glukonat Zinku Acacia Senegal Gum, Linalool, Ekstrakt Algash, Proteinë e Hidrolizuar Gruri, Xanthan Gum, Propylene Glycol Alginate, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Algin e Hidrolizuar, Serinë, Stearati Natriumi, Sulfati Zinku, Acidi Citrik.

1. Jepini lëkurës tuaj një pastrim të butë me Xhelin Pastrues me Alga
2. Koha për toner! Rigjallëroni lëkurën tuaj me Tonerin Balancues të Yndyrës me Alga
3. Tani butësisht përhapeni Kremin tonë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj.
4. Mbani lëkurën tuaj të ndjehet aq të freskët sa mund të jetë me një maskë fytyre dy herë në javë. Pse të mos provoni Maskën tonë Balancuese të Yndyrës me Argjilë dhe Alga Deti.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim