Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Aloe – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Aloe – Maskë Qetësuese

S'ka ende vlerësim

Maskë e biodegradueshme

700L

Qetësoni dhe hidratoni lëkurën e thatë dhe të ndjeshme në vetëm 15 minuta me maskën tonë vegan Sheet Mask Hidratuese dhe Qetësuese me Aloe. E pasuruar me ekstrakt kastraveci dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo maskë lë lëkurën të ndjehet menjëherë më e butë, e hidratuar dhe më e qëndrushme.

  • Sheet mask hidratuese njëpërdorimshe
  • Formuluar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
  • Lëkura ndihet më e butë, e hidratuar dhe më e qëndrushme
  • Hidratim 24 orë
  • Lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me ekstrakt kastraveci dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Testuar dermatologjikisht
  • Vegan
  • E biodegradueshme (duke mos përfshirë paketimin)

Ujë, Glicerinë, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glukol Butileni, Propanediol, Polysorbate 20, Alkool Benzil, Acid Salicilik, Karbomer, Hidroksid Natriumi Eidylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Ekstrakt Kastraveci/ Cucumis Sativus, Sorbat Kaliumi, Xanthan Gum.

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Fërkoni lëkurën dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të kompletuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me Aloe, kombinoni me kremin tonë hidratues të ditës me Aloe ose kremin e natës me Aloe.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim