Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Fytyrën Freskuese me Trëndafil Britanik

Për lëkurë të dehidratuar

Maskë për Fytyrën Freskuese me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

Vegan

450L2,090L

Lulëzoni me maskën, që do t`ju japi hidratimin më mbreslënës në fytyrë. E dimë, që ti je çdo ditë aty jashtë duke luftuar për atë që beson se është e drejtë dhe mbase nuk e ke vënë re dehidratimin e lëkurës. A keni nuhatur ndonjëherë një trëndafil anglez në pranverë? Kjo maskë hidratues në trajtë xheli do tju çojë direkte atje. Në përbërje me petale trëndafili, esencë trëndafili dhe vaj trëndafili, hunda juaj do tju falenderojë. Si thoni për një spa në kushte shtëpie me maskat e The Body Shop. Përpiquni ta bëni tuajën këtë maskë, për të rivitalizuar lëkurën tuaj. Shijojeni!

  • Vegane.
  • Maskë rifreskuese.
  • Zbut, hidraton, tonifikon lëkurën.
  • Perfekte për përdorim në shtëpi.
  • Me petale trëndafili, esencë trëndafili britanik dhe vaj trëndafili nga Kili dhe aloe vera nga Meksika.

Ujë, Glicerinë, Propanediol, PPG¬26¬ Butet¬ 26, PEG¬ 32, PEG¬ 40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Alkool Denat , Fenoksyetanol, Karbomer, Pudër luleje Rosa Gallica, Parfum, Hidroksid Sodiumi,Acid Kaprilhidroksamik, Vaj Rosa Canina, Metilpropanediol, Pudër gjetheje Aloe Barbadensis, Disodium EDTA, Ekstrakt trëndafili, Salicilat Benzil, Mentoksipropanediol, Limonene, Citronellol, Geraniol, Jonioni Alfa Isomethyl, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Cl 14700.

1. Pastroni makeupin dhe i jepni fytyrës suaj një pastrim të thellë. 2. Merrni një furçë përhapëse dhe merrni pak nga produkti. 3. E hapni me furçë në fytyrë duke shmangur zonat e syve dhe gojës. 4. Mund ta përhapni dhe në zonën e qafës nëse doni. 5. E lini maskën të veprojë për 5 deri në 10 min dhe më pas e shpëlani me ujë të ngrohte dhe e hiqni me një copë pambuku. 6. Mund ta përdorni 2 deri në 3 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim