Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Guarana & Coffe – Larës Energjizues Fytyre për Meshkuj

Largon papastërtitë

Guarana & Coffe – Larës Energjizues Fytyre për Meshkuj

S'ka ende vlerësim

1,190L

Çohuni nga shtrati për këtë. Larësi ynë Energjik me Guarana dhe Kafe siguron një ndjenjë freskie dhe pastërtie, duke e lënë lëkurën të ndjehet e energjizuar për fillimin ose mbarimin përfundimtar të një dite. Pasuruar me guaranë braziliane, kafe jeshile etiopiane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky xhel i gjallë portokalli shkumëzon në një shkumë të lehtë, e cila lë lëkurën të ndihet e gjallë.

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban guarana braziliane dhe kafe jeshile etiopiane
  • Heq papastërtitë nga sipërfaqja e lëkurës
  • Lëkura ndihet e pastruar dhe energjike
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, Hidrolizat Niseshteje e Hidrogjenuara, Koko-Glukozid, Parfum / Aromë, Pantenol, Alkool Fenetil, Glikol Kaprilil, Acid Citrik, Kreatinë, Benzoat Natriumi, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid P-Anisik, Acetat Tokoferil, Limonene, Hidroksid Natriumi, Benzofenon-3, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Linalool, Acid Fosforik, Vaji Farash Carthamus Tinctorius, 1,2-Hekzanediol, Ekstrakt i Farës Së Paullinia Cupana, Ekstrakt I Farës së Kafes/ Coffea Arabica, Glicinë Kapriloil, Sorbat Kaliumi, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4.

1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, masazhojeni në fytyrë të lagur derisa të shkumëzojë.
2. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.
3. Ndiqni me Hidratuesin Energjizues me Guarana dhe Kafe për rezultate optimale.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim