Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzë Shumë të Thata me Hemp

Për lëkurë të thatë

Hidratues për Buzë Shumë të Thata me Hemp

S'ka ende vlerësim

Për buzë shumë të thata

700L

Mbushur me vajin e farës së kërpit për të qetësuar dhe hidratuar, zbutësi jonë i buzëve Hemp Heavy Duty Lip Care ndihmon në mbrojtjen e buzëve tuaja nga agjentët e jashtëm.

  • Kujdes për buzët
  • Ushqyes dhe zbutës
  • Për buzët ultra të thata
  • U jep buzëve një shkëlqim të lehtë me pamje natyrale
  • I mbushur me vajin e farës së kërpit, i pasur me acide yndyrore esenciale
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj kokosi i hidrogjenizuar, vaj Ulliri/Olea Europaea, Cera Alba/Dyllë, Dyllë Candelilla , vaj farash Kërpi/Kanabis Sativa, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Acetat i Tokoferilit, Vaj i Salvia Sclarea, Ujë, Panteol, Retinil Palmitate, Tokoferol, Linalool, Limonene, Geraniol.

Vendosni Gjalpin e Buzëve në buzët e thata me majat e gishtave ose me një furçë buzësh.
1. Mbani buzët tuaja të buta, të hidratuara dhe të shkëlqyeshme duke riaplikuar Gjalpin tonë të Buzëve gjatë gjithë ditës.
2. Ri-aplikoni Gjalpin tonë të Buzëve pasi të keni ngrënë dhe pirë për t’ju ndihmuar që buzët tuaja të duken dhe të ndjehen më të buta dhe të hidratuara.
3. Vendosni një shtresë të plotë të Gjalpit tonë të Buzëve para gjumit për të ndihmuar në lagështimin e buzëve gjatë natës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim