Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shirit Koke i Bardhë

Shirit Koke i Bardhë

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Përdorni këtë kordele për të mbajtur flokët larg fytyrës kur pastroheni ose vendosni makeup-in.

  • Kordele
  • E bardhe
  • Lahet

Teddy Exports në jug të Indisë, bën kordelet tona të Komunitetit të Tregtisë. Çdo produkt kontrollohet me kujdes me dorë, dhe kompania ka një rekord inspektimi të cilësisë 100%.

Vendoseni rreth kokës dhe shtyjeni pas.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim