Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

Hidratoni fytyrën tuaj deri në 24 orë me këtë hidratues xhel të lehtë. Pasuruar me çaj jeshil dhe limon dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, ky krem hidratues i tejdukshëm rrëshqet mbi lëkurë pa u lodhur dhe përthithet për të zbutur fytyrën tuaj gjatë gjithë ditës.

  • 100% vegane
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban çaj jeshil nga Japonia dhe limon nga Italia
  • Lëkura duket e freskët gjatë gjithë ditës
  • Redukton yndyrën e lëkurës
  • Testuar dermatologjikisht
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Ujë, Glicerinë, Butilen Glikol, Fenoksietanol, PEG-8, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Kaprilil Glikol, Karbomer, Parfum / Aromë, Izononil Isononanoat, Hidroksid Natriumi, Limonene, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Ekstrakt Camellia Sinensis, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lëng Limoni, Alkool t-Butil, Geraniol, Citral, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1

1. Filloni duke u pastruar me Larësin Energjizues me Guarana dhe Kafe.
2. Vendoseni në mëngjes dhe darkë në fytyrë dhe qafë të thatë me majë të gishtave.
3. Masazhojeni në lëvizje rrethore, për lart.
4. Shmangni zonën e syve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim