Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils Of Life™ – Xhel krem për sytë

Për lëkurë më të butë

Oils Of Life™ – Xhel krem për sytë

S'ka ende vlerësim

2,690L

Një krem për sytë në trajtë xheli, i cili përthithet shpejt në lëkurë dhe shërben për të zvogëluar shenjat e plakjes që afrojnë me kalimin e moshës, zbut rrudhat ekzistente, zbeh rrathët e zinj të syve dhe redukton qeset e fryra të syve. Me vaj organik italian, vajin e farës së kuminit të zi egjiptian, vajin kamelia nga Kina, dhe vajin e farës së trëndafilit nga Kili.

  • Konturi i syve duket më i relaksuar ( 100% aprovojnë*)
  • Konturi i syve duket më i shndritshëm (96% aprovojnë*)
  • Rrathët e zinj duken më të zbehur (90% aprovojnë*)
  • Rrudhat duken më të zbutura (87% aprovojnë**)
  • E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës
  • * Testuar në 50 zonja| zonjusha
  • ** Testuar në 100 zonja| zonjusha.

Ujë, Glicerinë, Denat Alkooli, Niamicide, Dimetikon, Isononyl Isonononanoate, Ekstrakt Fagus Sylvatica Bud, Kafeinë, Fenoksyetanol, Silat Silice, Dimetikon, Karbomerr, Xanthan Gum, Chlorphenesin,Vaj i Frutit Rosa Canina, Vaj i Frutit Olea Europea, Vaj i Farës Camellia Oleifera, Acid Salicilik, Glikol Butileni, Hidroksid Natriumi, Vaj i Farës Nigella Sativa, Pentaerythrityl Tetra¬ Di¬ t Butil Hydroxyhydrocinnnamate, Synthetic Fluorphlogopite, Mentoxypropadienol, Disodium EDTA, Adenosine, t¬ Butil Alkooli, Ekstrakt Alteromonas Ferment, Acid Benzoic, Acid Sorbik, Tin Oksid, Tokoferol, Acid Citrik, Cl 77891, Cl 77491, Cl 19140.

1. Merrni një sasi të vogël produkti me gishtin tregues dhe aplikojeni atë rreth konturit të syve. Përdoreni në mëngjes dhe darkë,përpara aplikimit të serumit, vajit të fytyrës ose kremit të fytyrës. Për një eksperiencë, më të mirë, përdorni masazhuesin e syve në formë rrolleri Oils of Life Revitalising Precision Eye Roller.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim