Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Deodorant Anti-Djersë Maca Root & Aloe

Për lëkurë të thatë

Deodorant Anti-Djersë Maca Root & Aloe

S'ka ende vlerësim

700L

Ndjehuni dhe aromatizohuni freskët me Deodorantin Maca Root & Aloe Fresh Kick. Pasuruar me ekstrakt rrënje maca dhe vaj Arre Brazili të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe aloe vera organike nga Meksika.

  • Deodorant Stick
  • Aromë freskuese
  • Pasuruar me ekstrakte të rrënjës maca dhe vaj të arrave të Brazilit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Peruja dhe aloe vera organike nga Meksika

Propilen Glikol, Glicerinë, Ujë, Ujë Hamamelis Virginiana, Stearat Natriumi, Ceteth-20, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Alkool, Kreatinë, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis , Vaji i Farave të Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, 1,2-Hexanediol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Kaprilil Glicinë, Kaprilil Glikol, Acid Citrik.

Aplikojeni në sqetulla çdo mëngjes pas dushit ose banjës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim